7 Eylül 2012 Cuma

Benim Hayal Panom


Geçirdiğimizbu günlerde pek hayal kuracak halimiz kalmadı biliyorum. Ama hayal kurmaktan hiç vazgeçmemeliyiz. İnsan hayal edebildiği sürece var olur, mutlu olur.

Baktım da evdeki hayal panomu güncellemem gerekiyor.  Çünkü oraya koyduklarıma çoğuna ulaştım. Bir hayalin peşinde koşmanın, onu her fırsatta hatırlayıp uğraşmanın zevki çok başka. Hayallerinizi elle tutulabilir şeyler olarak önünüze serdiğinizde, inandığınızda, onlara bakmaktan keyif aldığınızda, zaman içinde bir şekilde onlara ulaştığınızı siz de fark edeceksiniz.

Ben ne mi yaptım?

Gitmek istediğim yerlerin haritalarını, kartpostallarını, olmak istediğim hali koydum. Okumak istediğim bölümün logosunu, görmek istediğim bağların kartlarını koydum. Bunlar için çabaladım da. Sizlere de tavsiyem kendinize bir hayal panosu yapın, istediğiniz herşeyi koyun. Hedefinize odaklanın. Ama koyduğunuz resimlerden coşku duymalısınız, unutmayın.

Hayallerinizin gerçek olmasını dilerim.4 yorum:

 1. hayal panosu.
  güzel yöntemmiş.
  bi deeee kutlarııım.
  hayallerine ulaşabildiğin için.
  hepsine ulaşırsın nasıl olsa.
  :)

  YanıtlaSil
 2. Ne hos, yaratıcı bir blogunuz var sizi de ekledim!

  YanıtlaSil

Yorum yaparsanız çok sevinirim

Bu Blogda Ara da Bul :)

Her hakkı saklıdır!!!

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği bu blogdaki eserlerin tamamının telif hakları yazara aittir. Herhangi bir şekilde "alıntı olduğu ve hangi yazara ait olduğu" belirtilmeden ve yazarın blogundan link vermeden kullanmak suçtur.