23 Ağustos 2013 Cuma

kaybede kaybede kazananlar

Sonra onun gözlerine bakmış ve huzuru görmüş. Sahiplenmeyi ve değer vermeyi bilen gözlerinde. Çok uzun zamandır özlediği her şey dile gelmiş. Ne kadar acı çekmiş, ne kadar yıpranmış bir ruh bu böyle. Artık yok o sızlanmalar varlığının güvenli  gölgesinde.
Hiç olmadığı kadar güçlü bir kadın, hiç olmadığı kadar hüzünlü ama dolu bir yürek. Gelecek göz kırparken kaybede kaybede kazananlar yollarına hırsla devam ediyor.
Yeni bir patika, yeni yoldaşlar ve yorgun bir ruh

Hiç hissetmediğiniz duygular hissetmeniz dileklerimle


3 yorum:

  1. Kaybede kaybede kazananlar... Hep kaybetmeyeceğiz ki elbette bizde kazanacağız. Hemde hep kazananlardan daha çok kıymet bilerek. Çünkü kaybetmenin acısını biliyoruz. Kazanmanın da tadını sonuna kadar çıkarırız... :)

    YanıtlaSil
  2. melek bahar; kaybetmekten yorulmayıp kazanmayı öğrendim ben de. Ama aynen de kazanmanın değerini bilerek... Harikasın daha güzel anlatılamazdı :)

    kumbaramda kelimeler; çok teşekkür ederim :))

    YanıtlaSil

Yorum yaparsanız çok sevinirim

Bu Blogda Ara da Bul :)

Her hakkı saklıdır!!!

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği bu blogdaki eserlerin tamamının telif hakları yazara aittir. Herhangi bir şekilde "alıntı olduğu ve hangi yazara ait olduğu" belirtilmeden ve yazarın blogundan link vermeden kullanmak suçtur.