31 Aralık 2013 Salı

Mutlu Yıllar

Yaşım da iyiden iyiye ortaya çıktı ama ben ilkokula giderken kart koleksiyonum vardı, en çok da üzerinde simler olan yılbaşı kartlarını severdim. Bayağıdır bulamıyorum onlardan. İşte karlar içinde çam ağaçları manzaralı bir yer. Ortada bacası tüten, çatısı karlı bir ev. Sarı ışıklar pencerelerde... Her yer ışık, her yer sim. Böyle bir manzara Adana'da yaşayan biri için tahmin edeceğiniz üzere çok ilginç. Bu yüzden böyle bir resim paylaşmak istedim. Yılbaşında senelerdir özel bir şey yapmayan biri olarak (ki bu sene çok hastayım) fırsatı olanlar bu gece çok eğlenin, bu sene sevdiklerinize daha çok zaman ayırın. Kendinize de daha çok zaman ayırın. Dilemekten bıkmayın. Herkese daha özgür ve güvenli yaşayabileceğimiz mutlu yıllar dilerim.
 
Şarap bir kültürdür, ülkemizde hak ettiği konumunu almasını dilerim,  daha az vergi ve daha çok özgürlük dilerim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparsanız çok sevinirim

Bu Blogda Ara da Bul :)

Her hakkı saklıdır!!!

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği bu blogdaki eserlerin tamamının telif hakları yazara aittir. Herhangi bir şekilde "alıntı olduğu ve hangi yazara ait olduğu" belirtilmeden ve yazarın blogundan link vermeden kullanmak suçtur.