Kimdir? / Who is she?
 Kimdir?
Adanalı, Gıda Mühendisi. Gıda Sanayinin çeşitli kollarında 5 sene çalıştıktan sonra, istediğinin bu olmadığına karar verip doktoraya başvurdu.
İyi ki de öyle oldu. Yeni projeler, yeni işler, yeni insanlar ve sürekli bir öğrenme.

Tezim Bornova misketi ve karakterizasyonu ile ilgili idi. Ama genel olarak aroma bileşikleri ile ilgileniyorum, şarap aroması-kimyası ve fenolik bileşikler ile ilgili çalışıyorum.

Who am I?

I am from Adana, Turkey. My city is in south of Turkey. It's a beatiful place to live. I am a Food Engineer with master degree, but after 5 years in the different position of the Food Industry, I realised I don't want to do this. And I applied for Ph.D in 2010.

 My PhD thesis was about the characterization of a Turkish Muscat variety: Muscat of Bornova and it's wine. But generally I work with aroma compounds, I interested in wine aroma compounds and chemistry.
Bu Blogda Ara da Bul :)

Her hakkı saklıdır!!!

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği bu blogdaki eserlerin tamamının telif hakları yazara aittir. Herhangi bir şekilde "alıntı olduğu ve hangi yazara ait olduğu" belirtilmeden ve yazarın blogundan link vermeden kullanmak suçtur.